MAXIMA

MAXIMA

hidromax-l

HIDROMAX Lastic

HIDROMAX Lastic je 1k elastická prášková hmota vyrobená na báze cementu a špeciálne selektovaných agregátov, zlepšená vodoodpudzujúcimi, vodonepriepustnými a alkalicky odolnými polymérmi, vystužená vláknami, obohatená o špeciálne prísady na hydroizoláciu a ochranu betónových povrchov. Má schopnosť preklenutia trhlín, výborné priľnutie na minerálne povrchy a môže sa aplikovať na vlhké podklady. Zmiešaním s vodou sa získava pastovitá hmota, ktorá sa aplikuje štetkou alebo kovovou murárskou lyžicou. Používa sa na ochranu stavieb pred výskytom kapilárnej vlhkosti, prieniku vody tlakom, ako aj v situáciách, keď je potrebné zabezpečiť vodonepriepustnosť pri pozitívnom a negatívnom hydrostatickom tlaku vody. Odporúča sa na hydroizoláciu kuchýň, kúpeľní, oporných stien, suterénnych a pivničných miestností, základových pásov, plaveckých bazénov a tankov, respektíve všetkých podkladov vystavených poveternostným vplyvom a ohybovým zaťaženiam.

betakril

BETAKRIL

BETAKRIL je kvalitná akrylátová farba na betón. Dobre priľnie na podklad, má vynikajúcu vodoodpudivosť, kryciu schopnosť, stálosť voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu, dobrú paropriepustnosť a alkalickú odolnosť. Používa sa na ochranu a dekoráciu zvislých vonkajších a vnútorných betónových povrchov, ako aj betónových strešných škridiel. Neodoláva vysokému mechanickému zaťaženiu a čiastočne je odolný proti pôsobeniu zriedených kyselín, zásad a ďalších chemických látok. Vyrába sa v 9 základných farbách aj ako báza pre tónovanie v systéme MAXIMIX.

maxikril

MAXIKRIL Hidrosol

MAXIKRIL Hidrosol je špeciálny akrylátový hĺbkový náter určený na impregnáciu hladkých minerálnych a betónových vonkajších a vnútorných plôch, ako aj sadrokartónových dosiek. Zvlášť sa odporúča pri menej pevných povrchoch pred nanesením farieb a dekoratívnych omietok. Hlboko penetruje do podkladu, vyrovnáva ho, upevňuje, zvyšuje jeho odolnosť proti vode, zlepšuje adhéziu dokončovacích materiálov a znižuje ich spotrebu. MAXIKRIL Hidrosol nepoužívať, ak sa v dokončovacích prácach aplikujú materiály na silikátovej alebo silikónovej báze.

maxifas-sn

MAXIFAS SN

MAXIFAS SN je vysokokvalitná fasádna farba na báze silikónových spojív. Dobre priľnie na podklad, má výbornú kryciu schopnosť, vynikajúcu vodoodpudivosť a vysokú paropriepustnosť, stálosť voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Používa sa na ochranu a dekoráciu vonkajších a vnútorných minerálnych povrchov. Vyrába sa v bielej farbe a ako báza na tónovanie systému MAXIMIX.